7 листопада 2019 року у нашому ліцеї проведено психолого-педагогічний консиліум " Адаптація пятикласників до навчання при переході до середньої школи ". Педагоги ліцею розглянули питання труднощів, які найчастіше виникаютьв адаптації учнів 5-их класів, зуміли відшукати причини їх винекнення . Учасники консиліуму мали можливість ознайомитися з результатами психологічних та соціологічних досліджень, які підготувала практичний психолог ліцею Удудяк С.І. Важливою та цінною інформацією поділилися медична сестра Луканюк М.Д., яка ознайомила педагогів із листком здоров'я учнів 5-их класів. Усвоєму виступі медична сестра попросила більше уваги звернути на тих дітей ,які мають хронічні захворювання.

/Files/images/IMG_5714.JPG

/Files/images/IMG_5710.JPG

29.10.2019 року у нашому ліцеї проведено загальношкільні батьківські збори. З питанням вакцинації дітей перед батьками виступила медична сестра Луканюк М.Д. і ознайомила з алгоритмом дій проведення вакцинацій. До того батькам було наголошено ,з яких причин може бути написана відмова від щеплень.

29.11.2019 року у нашому ліцеї медичною сестрою Луканюк М.Д. проведено бесіду з профілактики СНІДУ з учнями 8-11 класів . Учні ліцею мали можливість переглянути презентацію , та дізнатися шляхи передачі Віл-інфекції.

/Files/images/IMG_6009.JPG

/Files/images/IMG_6010.JPG

/Files/images/IMG_6011.JPG

/Files/images/IMG_6012.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 168

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.